Weekend bez auta w Hotelu BUKOVINA
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remo
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Dec 2021
Reputacja: 0
#1
11-27-2025, 05:06 PM

Myślę o wypadzie do Hotelu BUKOVINA, ale nie mam samochodu. Czy ktoś spędzał tam weekend bez auta? Da się coś zrobić na miejscu?
Odpowiedz
Panqui
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Dec 2021
Reputacja: 0
#2
11-27-2025, 05:06 PM

Zdecydowanie się da – i to więcej, niż byś się spodziewał. Hotel jest połączony bezpośrednio z Termami BUKOVINA, więc masz baseny i sauny właściwie w kapciach z pokoju. Do tego strefa rozrywki (kręgle, bilard, dart), sala gier dla dzieci, Wellness, siłownia, strefa cardio… naprawdę trudno się nudzić. Jeśli zechcesz wyrwać się na szlak czy do pobliskich ośrodków narciarskich, to z Bukowiny kursują regularne busy. Tak że spokojnie możesz jechać bez auta i niczego nie stracisz. Temat szerzej opisany – jak coś – tutaj: https://www.hotelbukovina.pl/blog/jak-do...transportu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości